Всього відповідей: 62
Пошук
Архів записів
Головна » 2012 » Квітень » 25
        За результатами жеребкування в 1/16 фіналу ФК Рубань зустрінеться з командою Свіча (село Тяпче). Так вже склалося, що за останні два з лишнім роки Велика Тур'я на стадіях чвертьфіналу Зимового кубка2011 та Зимового кубка2012 отримували в суперники тяпчанську Свічу. І обидва рази туряни святкували перемогу над суперником. Минулого року з рахунком 5:1, а цьогоріч  в основний час команди не змогли виявити сильнішого, забивши по три м'ячі. А в серії післяматчевих пенальті міцніші нерви виявились у футболістів ФК Рубань - 5:4!!!  А от в чемпіонаті району тяпчанці двічі виявлялися сильнішими 4:1 в Тяпче та 4:0 у Великій Тур'ї.

Хочеться вірити, що туряни продовжать саме кубкову традицію у протистоянні зі Свічею і зможуть пробитися до чвертьфіналу районного кубка. Матч відбудеться 02.05.2012 в с. Тяпче. Отож бажаємо успіху нашій команді в  кубковому матчі.

Переглядів: 1053 | Додав: petryxa89 | Дата: 2012-04-25 | Коментарі (6)