Архів записів
Головна » 2012 » Квітень » 25 » Кубок району. І знову Тяпче...
7:21 PM
Кубок району. І знову Тяпче...
        За результатами жеребкування в 1/16 фіналу ФК Рубань зустрінеться з командою Свіча (село Тяпче). Так вже склалося, що за останні два з лишнім роки Велика Тур'я на стадіях чвертьфіналу Зимового кубка2011 та Зимового кубка2012 отримували в суперники тяпчанську Свічу. І обидва рази туряни святкували перемогу над суперником. Минулого року з рахунком 5:1, а цьогоріч  в основний час команди не змогли виявити сильнішого, забивши по три м'ячі. А в серії післяматчевих пенальті міцніші нерви виявились у футболістів ФК Рубань - 5:4!!!  А от в чемпіонаті району тяпчанці двічі виявлялися сильнішими 4:1 в Тяпче та 4:0 у Великій Тур'ї.

Хочеться вірити, що туряни продовжать саме кубкову традицію у протистоянні зі Свічею і зможуть пробитися до чвертьфіналу районного кубка. Матч відбудеться 02.05.2012 в с. Тяпче. Отож бажаємо успіху нашій команді в  кубковому матчі.

А також нагадуємо, що в другому турі футбольної першості району ФК Рубань свій матч проведе на виїзді проти ТФК(Тяпчанського Футбольного Клубу) або, іншими словами, проти Тяпче-2. Надіємось, що два вояжі до села Тяпче виявляться для футболістів та уболівальників Рубані вдалими, тобто команда здобуде дві перемоги.

0
о, все норм, забрав ту довбану рекламку і просто ввійшо:)))

3 він-же-з-Белейова
0
для обдарованих, тут зареєструватись можна?

2 він-же-з-Белейова
0
проба

1 FIFA
-2
Рахуйте, що ви уже в 1/8 кубка і з трьома очками))))))))).......Пропустети по три точно від кожної))))))))))))))))
УУУУУУУУУДДДДДДДААААААААЧЧЧЧЧЧЧЧІІІІІІІІІІІІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!